Kynologenclub Geleen en Omstreken
trainingslocatie:   Limbricht,   Michiels van Kessenichstraat 75  (Bij Manege Klipper)

Contactgegevens

Op deze pagina vindt u alle informatie over hoe u ons kan bereiken

Voor het afmelden van een les contact opnemen met de eigen instructeur.

  • IBAN: NL98INGB0001179231
  • BIC: INGBNL2A
  • t.n.v. KC Geleen te Geleen

Voorzitter:

voorzitter@kcgeleen.nl
– Voor alle zaken die input van het bestuur behoeven.

Secretariaat:

secretariaat@kcgeleen.nl
– Alles betreffende het secretariaat / ledenadministratie

Penningmeester:

penningmeester@kcgeleen.nl
– Voor alle financiële zaken.

Behendigheid:

behendigheid@kcgeleen.nl
– Alles betreffende behendigheid incl. aanmeldingen.

Flyball:

flyball@kcgeleen.nl
– Alles betreffende Flyball incl. aanmeldingen.

Gehoorzaamheid:

gehoorzaamheid@kcgeleen.nl
– Alles betreffende gehoorzaamheid incl. aanmeldingen.

Hoopers

hoopers@kcgeleen.nl
– Alles betreffende Hoopers incl. aanmeldingen.

Ringtraining:

ringtraining@kcgeleen.nl
– Alles betreffende ringtraining incl. aanmeldingen.

Postadres:

KC Geleen e.o
Avondsterstraat 3
6133 VL  Sittard
Email: secretariaat@kcgeleen.nl

 

Trainingslocatie:

[p]Vul onderstaand formulier in betreft vragen / opmerkingen.[/p]

    Waar gaat uw vraag / opmerking over? *:

    Naam *:

    Naam van uw hond:

    E-mail *:

    Uw vraag / bericht *: