Contactgegevens

Op deze pagina vindt u alle informatie over hoe u ons kan bereiken

Voor het afmelden van een les contact opnemen met de eigen instructeur.

  • IBAN: NL98INGB0001179231
  • BIC: INGBNL2A
  • t.n.v. KC Geleen te Geleen
 

Voorzitter:

voorzitter@kcgeleen.nl
– Voor alle zaken die input van het bestuur behoeven.
 

Secretariaat:

secretariaat@kcgeleen.nl
– Alles betreffende het secretariaat / ledenadministratie
 

Penningmeester:

penningmeester@kcgeleen.nl
– Voor alle financiële zaken.
 

Behendigheid:

behendigheid@kcgeleen.nl
– Alles betreffende behendigheid incl. aanmeldingen.
 

Flyball:

flyball@kcgeleen.nl
– Alles betreffende Flyball incl. aanmeldingen.
 

Gehoorzaamheid:

gehoorzaamheid@kcgeleen.nl
– Alles betreffende gehoorzaamheid incl. aanmeldingen.
 

Hoopers

hoopers@kcgeleen.nl
– Alles betreffende Hoopers incl. aanmeldingen.
 

Ringtraining:

ringtraining@kcgeleen.nl
– Alles betreffende ringtraining incl. aanmeldingen.

Postadres:

KC Geleen e.o
Arnulfstraat 18
6143 BS  Guttecoven
Email: secretariaat@kcgeleen.nl

Vul onderstaand formulier in betreft vragen / opmerkingen.

Naam *:

Naam van uw hond:

E-mail *:

Waar gaat uw vraag / opmerking over? *:

Uw vraag / bericht *: